Dělejte to, na čem skutečně záleží

A nechte za vás

Homepage

Robotická pracoviště Nejefektivnější řešení pro vaši výrobu

Mezi naše nejoblíbenější projekty patří návrh a realizace robotických pracovišť. Robotika obecně nám otevírá dveře nové průmyslové doby. Díky širokému spektru výrobců a možností jsme schopni vytvořit skutečně ideální řešení na míru.

Roboti jsou schopni nahradit lidskou pracovní sílu a převzít téměř všechnu monotónní práci. Zamezí se tak lidským chybám a firma zároveň ušetří nemalé výdaje. Navíc je zajištěn komfort společnosti.

Robot nechybuje, neonemocní, nezaostává, neodpočívá, stačí mu minimální pracovní hygiena a jeho pracovní vytíženost lze využít denně 24/7. Návratnost robotického pracoviště se může projevit již od 6 měsíců, dle velikosti projektu.

Jak postupujeme při práci?

Robotická pracoviště

Analýza a návrh automatizace

Sejdeme se ve vaší společnosti, zkonzultujeme požadavky a provedeme prvotní analýzu pracoviště. Připravíme návrh řešení a požádáme vás o odsouhlasení.

Robotická pracoviště

Realizace řešení automatizace

Přímo u zákazníka nebo v našich prostorách realizujeme ideální řešení. Výslednou realizaci vyzkoušíme a předáme zakázku.

Robotická pracoviště

Servis robotických pracovišť

Neustálá podpora a případný servis jsou z naší strany standardem. Vždy dbáme na udržování přívětivého kontaktu se zákazníkem.

Zajímá vás více o našem způsobu práce?

Naše projekty v Easy Automation jsou obvykle spojeny s celým procesem výroby. Tedy s celou automatizační linkou, jednoúčelovými stroji, dopravníky apod. Vždy se snažíme využít možnosti robota naplno a přinést co nejefektivnější řešení. Naši širokou škálu působení a rozmanitost automatizace na trhu si můžete prohlédnout v referencích.
Vždy se snažíme najít pro vás to nejlepší řešení.

„Uprostřed každého problému se nachází příležitost.“
Albert Einstein

Partneři, kterým důvěřujeme

logo EA 01sg
logo EA 02sg
logo EA 03sg

Potřebujete automatizovat? Kontaktujte nás!

Volejte Po–Pá: 8–20 h

Nebo pište

Filip Pospíšil

Homepage
Robotická pracoviště

Navrhujeme a realizujeme ideální řešení automatizace výrobních procesů. Efektivně, kvalitně a s unikátními nápady.

  • Všechna práva vyhrazena - EasyAutomation, s.r.o.